Rozwody Poznań

Oferta » Rozwody Poznań

Rozwody zdarzają się być jedynym możliwym rozwiązaniem w przypadku związków małżonków, którzy nie potrafią w żaden sposób dojść do porozumienia. Poznań jest dużym miastem, dlatego tego rodzaju spraw sądowych jest zazwyczaj wiele, a co za tym idzie, liczne są kancelarie prawnicze oferujące profesjonalną pomoc. Warto jednak wybrać adwokata, który zapewni w tej wyjątkowo ciężkiej sytuacji życiowej nie tylko rzetelne usługi, lecz także prawdziwe wsparcie.

Adwokat z doświadczeniem w sprawach o rozwód

Adwokat Katarzyna Czarnota już od 15 lat zajmuje się sprawami rozwodowymi m.in w Poznaniu, a także w innych miastach. Adwokat Katarzyna Czarnota prowadzi filię kancelarii w Swarzędzu i tam również możliwe jest umawianie wizyt w celu prowadzenia sprawy o rozwód.Dzięki doskonałemu wykształceniu uzyskanemu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,a także na Uniwersytecie im. J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem oraz bogatemu doświadczeniu zawodowemu, pani mecenas potrafi znajdować najlepsze rozwiązania, nawet w najtrudniejszych sytuacjach życiowych, w tym w obliczu postępowania o rozwód.

Zalety korzystania z naszej pomocy przy rozwodzie:

  • zgodny z dobrem dziecka sposób uregulowania władzy rodzicielskiej i kontaktów z dzieckiem
  • sprawiedliwy podział majątku wspólnego małżonków
  • rzetelny sposób ustalania wysokości obowiązku alimentacyjnego
  • sporządzanie pozwów o rozwód, wniosków o uregulowanie kontaktów z dzieckiem, o powierzenie wykonywania władzy rodzicielskiej oraz pozwów o alimenty

Zapraszamy do naszej kancelarii w Poznaniu i Swarzędzu!