Adwokat Katarzyna Czarnota

Adwokat Katarzyna Czarnota prowadzi od 14 lat kancelarię adwokacką w Poznaniu, aktualnie z siedzibą przy ul. Kwiatowej 14/5, w pobliżu Starego Browaru. Druga jej filia funkcjonuje natomiast w Swarzędzu, pod adresem Wrzesińska 41.

Pani Mecenas ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Przed odbyciem aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu, odbyła roczne, prawnicze studia podyplomowe w Niemczech na Uniwersytecie im. J.W. Goethe we Frankfurcie nad Menem, zakończone uzyskaniem stopnia magistra praw, tzw. L.L. M.

Podczas pobytu w Niemczech, pracowała w dwóch kancelariach prawniczych, a mianowicie w polsko-niemieckiej Kancelarii Adwokackiej dr Jana Badkowskiego we Frankfurcie nad Menem, jak również w mieszczącej się również we Frankfurcie nad Menem filii kancelarii prawniczej „Boesebeck und Droste”.

W związku z powyższym, adwokat Katarzyna Czarnota włada biegle językiem niemieckim, zarówno w mowie, jak i piśmie, w tym również niemieckim językiem prawniczym. W Goethe Institut z siedzibą w Warszawie odbyła kursy języka niemieckiego zakończone egzaminem „Mittelstufenprüfung”, następnie zaś przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Warszawie zdała egzamin „Wirtschaftsdeutsch”.

Adwokat Katarzyna Czarnota włada również językami angielskim oraz hiszpańskim. Zajmuje się przede wszystkim reprezentowaniem klienta w sprawach sądowych, głównie rodzinnych (takich jak m.in. rozwody) oraz karnych.

Adwokat Poznań - Swarzędz

Wybierając adwokata Katarzynę Czarnotę, zapewniają sobie Państwo solidne wsparcie w kwestiach prawnych, a w szczególności w sprawach sądowych. Do adwokat Katarzyny Czarnoty można udać się w Poznaniu lub w Swarzędzu.

Oferta
 

Rozwody

Adwokat Katarzyna Czarnota posiada wieloletnie doświadczenie w sprawach rodzinnych w tym w szczególności rozwodach, podziałach majątku oraz sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej i kontaktów z dzieckiem. W tych sprawach mecenas Katarzyna Czarnota wspiera swoich klientów nie tylko jako adwokat.

Oferta